O nás

NAŠE HODNOTY

Kakaové bôby

NAŠA HODNOTY
FRANCÚZSKA HISTÓRIA
NA PRVOM MIESTO

Myslíme si, že ak by nebolo skutočnej spravodlivosti, tak voči človeku ako aj voči životnému prostrediu, nebolo by ani dobrej čokolády. Rešpekt voči mužom, ženám a deťom. Úcta k pôde, jej neustálym cyklom, jej plodnosti a to nielen pre nás, ale aj pre budúce pokolenia.

Práve preto sme sa rozhodli stať sa pestovateľmi kakaa…

Kakaové bôby

… preto kakaové bôby používané na výrobu našich polevových čokolád couverture tak väčšinou pochádzajú z našich vlastných plantáží v Ekvádore.

Kakaové bôby

O našu čokoládu sa poctivo staráme počas celej doby jej transformácie, aby sme vám vedeli ponúknuť dobrú chuť, dobrú kvalitu, za dobrú cenu, pre dobré chvíle, o ktoré sa delíte s dobrou spoločnosťou s dobrým vedomím a svedomím. Pretože požívať to, čo je dobré, znamená rozhodnúť sa pre trvalo udržateľnú budúcnosť.

Kakaové bôby

Práve vďaka nášmu know-how čokolatiéra sme schopní ponúkať vám každý deň také výnimočné produkty, akí ste vy sami. Chuť, textúra či dokonca dizajn našich čokolád sa naplno prejavia aj na vašich na vašich chuťových pohárikoch.

FRANCÚZSKA HISTÓRIA

Kakaové bôby
Kakaové bôby

Sídlo a sieť obchodov Jeff de Bruges, ktoré dnes zamestnávajú viac ako 1 600 ľudí sa nachádza práve vo Francúzsku.

Kakaové bôby

Firma Jeff de Bruges sa od svojho založenia v roku 1986 usiluje o spojenie gastronomickej opovážlivosti na francúzsky spôsob a starej tradície belgických čokolatiérov.

Kakaové bôby

Naši čokolatiéri v dielňach v Belgicku sa inšpirujú aj vašimi chuťami, aby tak vedeli vytvoriť nevídané textúry a príchute.

KVALITA NA PRVOM MIESTE

Kakaové bôby

Pre Jeffa de Bruges čokoládová vášeň znamená poskytovať kvalitné produkty za rozumnú cenu, spájanie jednoduchosti chutí a originality a každodennú radosť a gurmánstvo počas celého roka.

Čo je esenciou kvality čokolád Jeff de Bruges?

Prírodné ingrediencie, ktoré pre vás pedantne vybrali naši majstri čokolatiéri, kakaové bôby, ktoré pochádzajú z našich vlastných platnáží v Ekvádore, vysoký obsah kakaa v našich polevových čokoládach couverture, know-how, ktoré tradíciu obohacuje troškou odvahy, bezkompromisné vyhotovenie, ktorému však nechýba štedrosť.

Kakaové bôby

Čokoláda exkluzívne z čistého kakaového masla.

S cieľom zachovať autentickosť a kvalitu našich čokolád boli naše receptúry vypracované v našich dielňach a to s veľkou starostlivosťou a vysokými nárokmi, bez hydrogenizovaných rastlinných tukov, bez GMO* a bez palmového oleja. Prirodzene, všetky naše polevové čokolády couverture sú vyrobené z čistého 100 % garantovaného kakaového masla.

*Geneticky modifikovaný organizmus.

Kakaové bôby

Kakaové bôby pochádzajú z našich vlastných plantáží v Ekvádore

Kakaové bôby

Polevová čokoláda couverture 100 % čisté kakaové maslo

Kakaové bôby

Bez palmového oleja a hydro- genizovaných rastlinných tukov

Kakaové bôby

Bez GMO

Kakaové bôby

Mliečna polevová čokoláda
couverture: 35 % min.
Tmavá: 60 % min.

Kakaové bôby

Receptúry vypracované v našich dielňach

Kakaové bôby

Kartónové obaly a recyklovateľné podložky